شازده کوچولو

PDFچاپایمیل
0 ارائه نظریه |  ارائه نظریه
950,00 ﷼
موجودی
نويسنده : آنتوان دوسنت اگزوپری
ترجمه : ابوالحسن نجفى

شازده کوچولو ساکن سیّاره کوچکی به اندازه یک خانه معمولی است و در آنجا گل بی همتایی دارد که مایه همه عواطف و دلخوشی ها و رنج های اوست. خواننده اندک اندک با سرگذشت این موجود کوچولوی دوست داشتنی آشنا می شود و پی می برد که چرا او روزی تصمیم به ترک وطن می گیرد و پس از عبور از شش سیّاره به سیّاره هفتم، یعنی کره زمین، می رسد. در اینجا با روباهی آشنا می شود که مهم ترین راز زندگی را بر او آشکار می کند.شازده کوچولو، اثر جاودان آنتوان دوسنت اگزوپری، نویسنده معاصر فرانسوی، تاکنون به بیش از صد زبان، و در بعضی از زبان ها چندین بار، ترجمه شده و پس از انجیل پرخواننده ترین کتاب در سرتاسر جهان است. بر طبق یک نظرسنجی که در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاریزین به چاپ رسید، شازده کوچولو محبوب ترین کتاب مردم در قرن بیستم بوده و از این رو «کتاب قرن» نام گرفته است.

شازده کوچولو

(رقعی)

 

نويسنده : آنتوان دوسنت اگزوپری
ترجمه : ابوالحسن نجفى

شازده کوچولو ساکن سیّاره کوچکی به اندازه یک خانه معمولی است و در آنجا گل بی همتایی دارد که مایه همه عواطف و دلخوشی ها و رنج های اوست. خواننده اندک اندک با سرگذشت این موجود کوچولوی دوست داشتنی آشنا می شود و پی می برد که چرا او روزی تصمیم به ترک وطن می گیرد و پس از عبور از شش سیّاره به سیّاره هفتم، یعنی کره زمین، می رسد. در اینجا با روباهی آشنا می شود که مهم ترین راز زندگی را بر او آشکار می کند.

 

شازده کوچولو، اثر جاودان آنتوان دوسنت اگزوپری، نویسنده معاصر فرانسوی، تاکنون به بیش از صد زبان، و در بعضی از زبان ها چندین بار، ترجمه شده و پس از انجیل پرخواننده ترین کتاب در سرتاسر جهان است. بر طبق یک نظرسنجی که در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاریزین به چاپ رسید، شازده کوچولو محبوب ترین کتاب مردم در قرن بیستم بوده و از این رو «کتاب قرن» نام گرفته است.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
انتشارات نیلوفر در سال 1356 تاسیس شد و تاکنون بیش از 700 عنوان کتاب در حوزه های ادبیات داستانی، ادبیات نمایشی، نقد ادبی، فلسفه، شعر و دین منتشر کرده است.

تماس با ما

  • ایمیل info@niloofarpub.com
  • تلفن ۶۶۴۶۱۱۱۷
  • تهران - خ. انقلاب - خ. دانشگاه - بین شهدای ژاندارمری و وحید نظری پ. 103
Top